Naujienos

Klaipėdos lėlių teatre – judesio ir objektų spektaklio kūdikiams premjera

16 09 2021


Spektaklis vaikams. Teatro nuotr.

Jau rugsėjo 18, 19 d. 10 ir 11.30 val. Klaipėdos lėlių teatras atvers duris savo mylimiems žiūrovams – šį sykį teatras sezoną pradės interaktyvaus judesio ir objektų spektaklio kūdikiams „Be galo, be krašto“ premjera, pranešė teatras.

Spektaklio režisierei, dramaturgei, choreografei Birutei Banevičiūtei spektaklio vizualinius sprendimus padėjo atrasti dailininkė Medilė Šiaulytytė, šviesų dailininkas Paulius Vendelis, o garsą – spektaklio kompozitoriai Rasa Dikčienė ir Arnas Dikčius.

Spektaklyje veikia Klaipėdos lėlių teatro aktoriai Kęstutis Bručkus ir Vytautas Kairys.

„Kas gali būti be galo, be krašto? Mamos meilė, gamtos grožis, žmonių gerumas, mūsų pasaulis. Kažkas, kas vis prasideda iš naujo ir iš naujo, kaip lietuvių pasakose be galo. Kaip nesibaigiantis pasaulio ir jo atspindžių tyrinėjimas, kiekvieną kartą patiriant atradimo džiaugsmą iš naujo.

Tai spektaklis, kviečiantis mažylius pasinerti į begalybės tyrinėjimą, stebint savo, aktorių ir scenos objektų judėjimą ir jų atspindžius“, – dalijasi spektaklio režisierė Birutė Banevičiūtė.

Mažųjų teatro gerbėjų, 6–24 mėnesių kūdikių, ir jų tėvelių spektaklio „Be galo, be krašto“ premjera lauks Klaipėdos lėlių teatre.

Klaipėdos lėlių teatro inf.